Havuz Tadilatı

Bütün diğer betonarme yapılarda olduğu gibi yüzme havuzları tadilata ihtiyaç duyar bu noktada havuz tadilatı için konusunda uzman bir ekiple çalışan bir profesyonel kurumdan destek almanızda fayda olabilir. Uzman ekibin yaptığı tadilatlar daha uzun süre kullanılabiliyor. Yıllar geçtikçe yüzme havuzlarında ister istemez sorunlar baş gösterebiliyor. Bu sorunlardan bazıları ise şu şekilde sıralanabilir; fayans ve seramiklerde oluşan çatlaklar, derz dolgu yenilemesi, su tesisatında karşılaşılan sızıntı ya da çatlaklar, ekipman tamiratları, mekanik tesisat yenilenmesi gibi sorunlar olarak karşınıza çıkabilir. Eski havuzlarınızı elden geçirilmesi size eski havuzunuzu yenileme imkânı verir. Böylece daha uzun süre havuzunuzu yenilemeden kullanma imkânı verir.

Havuz Tadilatı Ne zaman Yapılır? Neden Önemlidir?

Havuz tadilatı mevsimlere göre yapılan bir işlemdir. Kış, yaz ve bahar mevsimlerinde bakımı yapılan yüzme havuzları ortaya çıkan gerekliliklere göre tadilata girip yeniden tasarlanabilirler. Mevsimlere göre yapılan bakım işlemlerinin yanında yıllık, aylık, haftalık ya da günlük olarak periyodik bakımları yapılan havuzlarda bakım ve onarım işlemleri öncelik sırasına göre halledilmesi gerekir. Havuzlarda nemlenmeden kaynaklanabilecek deformasyonlar ve tahribatlarda hızlıca halledilmelidir.

Havuz Tadilatı Hangi Sıklıkla Yapılmalıdır?

Yüzme havuzuna doğru şekilde bakım yapmak oluşabilecek sorunları ve dolayısıyla masrafları en aza indirecektir. Havuz tadilatı işlemleri genel olarak yaz başında yapılması tavsiye edilmektedir. Yaz aylarında çocukların ve sizin havuz keyfinin yarım kalmasını istemiyorsanız tadilat işlerini aksatmamanız önemlidir. Havuz onarım işlemleri yaz başlarında yapılmalıdır.  Bunun yanı sıra bir sonraki yıla daha az bakım masrafı ile girebilmek için havuz tamamen boşaldıktan sonra genel temizlik ve bakım işleri yapılabilir.

Hizmet Bölgeleri;

Adana Havuz Tadilatı, Adıyaman Havuz Tadilatı, Afyon Havuz Tadilatı, Aksaray Havuz Tadilatı, Amasya Havuz Tadilatı, Ankara Havuz Tadilatı, Antalya Havuz Tadilatı, Ardahan Havuz Tadilatı, Artvin Havuz Tadilatı, Aydın Havuz Tadilatı, Balıkesir Havuz Tadilatı, Bartın Havuz Tadilatı, Havuz Tadilatı, Batman Havuz Tadilatı, Bayburt Havuz Tadilatı, Bilecik Havuz Tadilatı, Bingöl Havuz Tadilatı, Bitlis Havuz Tadilatı, Bolu Havuz Tadilatı, Burdur Havuz Tadilatı, Bursa Havuz Tadilatı, Çanakkale Havuz Tadilatı, Çankırı Havuz Tadilatı, Çorum Havuz Tadilatı, Denizli Havuz Tadilatı, Diyarbakır Havuz Tadilatı, Düzce Havuz Tadilatı, Edirne Havuz Tadilatı, Elazığ Havuz Tadilatı, Erzincan Havuz Tadilatı, Erzurum Havuz Tadilatı, Eskişehir Havuz Tadilatı, Gaziantep Havuz Tadilatı, Giresun Havuz Tadilatı, Gümüşhane Havuz Tadilatı, Hakkari Havuz Tadilatı, Hatay Havuz Tadilatı, İçel (Mersin) Havuz Tadilatı, Iğdır Havuz Tadilatı, Isparta Havuz Tadilatı, İstanbul Havuz Tadilatı, İzmir Havuz Tadilatı, Kahramanmaraş Havuz Tadilatı, Karabük Havuz Tadilatı, Karaman Havuz Tadilatı, Kars Havuz Tadilatı, Kastamonu Havuz Tadilatı, Kilis Havuz Tadilatı, Kıbrıs Havuz Tadilatı, Kırıkkale Havuz Tadilatı, Kırklareli Havuz Tadilatı, Kırşehir Havuz Tadilatı, Kocaeli Havuz Tadilatı, Konya Havuz Tadilatı, Kütahya Havuz Tadilatı, Kuzey Irak Havuz Tadilatı, Malatya Havuz Tadilatı, Manisa Havuz Tadilatı, Mardin Havuz Tadilatı, Muğla Havuz Tadilatı, Muş Havuz Tadilatı, Nevşehir Havuz Tadilatı, Niğde Havuz Tadilatı, Ordu Havuz Tadilatı, Osmaniye Havuz Tadilatı, Rize Havuz Tadilatı, Sakarya Havuz Tadilatı, Samsun Havuz Tadilatı, Şanlıurfa Havuz Tadilatı, Siirt Havuz Tadilatı, Sinop Havuz Tadilatı, Sivas Havuz Tadilatı, Şırnak Havuz Tadilatı, Tekirdağ Havuz Tadilatı, Tokat Havuz Tadilatı, Trabzon Havuz Tadilatı, Tunceli Havuz Tadilatı, Uşak Havuz Tadilatı, Van Havuz Tadilatı, Yalova Havuz Tadilatı, Yozgat Havuz Tadilatı, Zonguldak Havuz Tadilatı